Program w zakresie edukacji żywieniowej oraz poprawy jakości żywienia pn. "Dobry posiłek w szpitalu".

Szanowni Pacjenci!

Miło nam poinformować, że od 13.10.2023 roku  Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce realizuje pilotażowy program w zakresie edukacji żywieniowej oraz poprawy jakości żywienia pn. "Dobry posiłek w szpitalu".

Celem programu jest zwiększenie dostępności porad żywieniowych w szpitalu i wdrożenie optymalnego modelu żywienia pacjentów.

Program stanowi integralną część całego procesu leczenia i rekonwalescencji pacjenta.

Zgodnie z wytycznymi programu na niniejszej stronie będą publikowane, codziennie w dni robocze tygodniowe jadłospisy oraz zdjęcia posiłków z danego dnia  wraz z odniesieniem do pozycji z jadłospisu.

Opublikowano: 12 października 2023 r.

Autor: Piotr Zaorski

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2023, 13:59