• Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz z okazji Dnia Położnej pragniemy podziękować Państwu za pomoc, którą każdego dnia niesiecie ludziom jej potrzebującym.

• Ogłoszenie - zmiana dni pracy

DYREKCJA SAMODZIELNEGO ZESPOŁU PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ IM. DR J. PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE UPRZEJMIE INFORMUJE:

• Życzenia świąteczne

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją i wiarą w sens życia.

• Zadbaj o serce! 17 kwietnia Biała niedziela w Szpitalu w Ostrołęce

Choroby układu krążenia zajmują pierwsze miejsce na liście przyczyn zgonów. O tym, że łatwiej zapobiegać chorobom, niż je leczyć w zaawansowanym stadium, wiemy już chyba wszyscy.

• Audit kontrolny ISO

W dniach 31 marca i 1 kwietnia w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dra Józefa Psarskiego w Ostrołęce został przeprowadzony przez niezależną jednostkę certyfikującą Lloyd's Register Quality Assurance.

• Wdrożenie Systemu HACCP

Z dniem 31 marca 2011 roku decyzją Dyrektora Szpitala wdrożono w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dra Józefa Psarskiego Ostrołęce system HACCP.