Plebiscyt #eFEktUE - Fundusze Europejskie bliskie mieszkańcom

1 października ruszyło głosowanie w Plebiscycie #eFEktUE - Fundusze Europejskie bliskie mieszkańcom - nominacje do konkursu Lider Zmian 2023.

Wśród projektów objętych głosowaniem znalazł się projekt naszego Szpitala ""Zwiększenie dostępności do usług zdrowotnych w subregionie ostrołęckim w zakresie chorób układu kostno-stawowego, mięśniowego, tkanki łącznej oraz układu nerwowego poprzez utworzenie Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej oraz doposażenie Bloku Operacyjnego, Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce"

 

Głosowanie trwa do 16 października 2023 roku do godziny 23.59 

 

Konkurs Lider Zmian dotyczy projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich na Mazowszu.   Dla mieszkańców  to świetna okazja, by samemu ocenić, które z inicjatyw z dofinansowaniem z UE są ciekawe i wartościowe - poprawiają jakość naszego życia każdego dnia, przyczyniają się do rozwoju gospodarki czy sprawiają, że miejsce, w którym mieszkamy staje się piękniejsze, bardziej dostępne czy bardziej zielone.  

Aby zagłosować należy wejść na  stronę plebiscytu i oddać swój głos!

 

https://liderzmian.eu/glosowanie-2023/fundusze-europejskie-bliskie-mieszkancom/8-zwiekszenie-dostepnosci-do-uslug-zdrowotnych-w-mazowieckim-szpitalu-specjalistycznym-dr-jozefa-psarskiego-w-ostrolece/

 

Pamiętaj, w ciągu 24 godzin zagłosować można tylko jeden raz!

Każdy oddany głos to większa szansa na zwycięstwo, a wygrana w plebiscycie to szansa na rozwój oraz promocję naszego Szpitala.

Zagłosuj i Ty!

Galeria zdjęć:


Opublikowano: 03 października 2023 r.

Autor: Piotr Zaorski

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2023, 14:29