Wakacje to idealny moment, by dołączyć do grona honorowych dawców krwi!

Mieszkańcy Ostrołęki oraz okolicznych powiatów

Dyrekcja Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie Terenowy Oddział w Ostrołęce w związku okresem wakacyjnymi urlopowo-wypoczynkowym zwracają się z uprzejmą prośbą o pomoc w oddawaniu krwi. W obecnej chwili borykamy się z niedoborami każdej grupy krwi.

Krew można oddać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie Oddział w Ostrołęce, który mieści się w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. J. Psarskiego w Ostrołęce, przy al. Jana Pawła II 120A.

Ostrołęcki RCKiK czynny jest od poniedziałku do piątku. Rejestracja dawców w godzinach 7.00-12.00. Oddział działa także w jedną sobotę w kwartale - rejestracja odbywa się wówczas od godz. 7.0 do 11.00.

Zapraszamy do honorowego oddania krwi. Pamiętajmy, że oddawanie krwi jest naszym darem życia dla społeczeństwa, a każda kropla przekazanego bezcennego leku wykorzystywana jest by pomagać - leczyć i uzdrawiać innych!

Zastępca dyrektora

dr n. med. Wojciech Krzyżanowski

Opublikowano: 11 lipca 2022 r.

Autor: Piotr Zaorski

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2022, 14:35