Zadanie pn. : "Zwiększenie dostępności i poprawy jakości leczenia osób uzależnionych od alkoholu".

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce w ramach zawartej umowy dotacyjnej realizuje zadanie pn.: "Zwiększenie dostępności i poprawy jakości leczenia osób uzależnionych od alkoholu".

Zakres zrealizowanego Zadania które obejmowało przeprowadzenie robót budowlano-montażowych zewnętrznych m.in.: urządzenie siłowni zewnętrznej, rolety zewnętrzne, roboty budowlano-montażowe m.in.: zestaw mebli zabudowa, wyposażenie szatni, oklejenie szyb folią, roboty remontowo-odtworzeniowe wewnętrzne. Zostały zakupione sprzęty medyczne i niemedyczne w tym: zestawy komputerowe, urządzenie wielofunkcyjne, rzutnik z ekranem, orbitrek wewnętrzny, pralka dla pacjentów, suszarka bębnowa dla pacjentów, alkomat, tablica interaktywna, wózek zabiegowy, fotel biurowy. Zrealizowane zadanie z dotacji umożliwiło poprawienie dostępności i jakości funkcjonującego Oddziału Terapii Uzależnienia w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce. Zapewniając tym samym kompleksową i nowoczesną terapie jako nieodzowny element procesu terapeutycznego u pacjentów z uzależnieniami.

Wartość  realizowanej inwestycji : 371.426,28

Dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego : 371.426,28

Opublikowano: 19 grudnia 2023 r.

Autor: Ewelina Eliasz

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2024, 09:54