ZADANIE PN.: "ZAKUP PIERWSZEGO WYPOSAŻENIA DLA NOWOTWORZONEGO ODDZIAŁU REHABILITACJI OGÓLNOUSTROJOWEJ Z PODODDZIAŁEM REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ W MAZOWIECKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. DR. JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE", realizowane w latach 2022-2023

Zakres Zadania obejmował zakup wyposażenia pozwalającego na prawidłowe uruchomienie oraz funkcjonowanie nowotworzonego 30 łóżkowego Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej (18 łóżek ogólnoustrojowych i 12 łóżek neurologicznych), w tym sal chorych, sali z lokomatem, gabinetu komory suchej, gabinetu Fango, gabinetu krioterapii, sali hydroterapii, sal ćwiczeń, sal ćwiczeń indywidualnych, sal masaży, gabinetów lekarskich, gabinetów fizjoterapeutów, logopedów i psychologów, gabinetów/punktów personelu medycznego oraz pomieszczeń socjalnych.

Całkowita wartość zrealizowanego Zadania wyniosła 1 847 969,28 zł

Dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 1 829,489,55 (99%)

Wkład własny Dotowanego 18 479,73 (1%)

W skład preliminarza pierwszego wyposażenia wchodziły m.in.:

zestaw mebli, zestawy komputerowe, gabloty ogłoszeniowe, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, krzesła biurowe, wózek do rozwożenia leków, materace przeciwodleżynowe, rolki do przesuwania pacjenta, chłodziarka farmaceutyczna, myjnia dezynfektor, wózek opatrunkowy, stelaże na worki, regały metalowe, lustra korekcyjne, tor do nauki chodzenia, glukometry, balkoniki rehabilitacyjne, zestaw logopedyczny, szafa medyczna, zautomatyzowana apteczka, telefony przenośne, podoskopy diagnostyczne, drabinki przyłóżkowe, medyczna mata do masażu stóp, aparat do rehabilitacji stóp, oznakowanie pomieszczeń, tuba do poczty pneumatycznej, baseny, kaczki, lampa zabiegowa, koce, poduszki, poszwy na koc, poszewki na poduszkę, prześcieradła, ortez na opadającą stopę, lekkie ortezy na opadającą stopę - stabilizującą staw skokowy P i L, kołnierze ortopedyczne różne rozm., narzędzia, reduktory z dozownikiem.

Opublikowano: 31 października 2023 r.

Autor: Ewelina Eliasz

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2024, 13:18