Zadanie pn.: "WSPARCIE MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W OSTROŁĘCE W ZAKRESIE DOSTOSOWANIA ODDZIAŁU OBSERWACYJNO-ZAKAŹNEGO DO WYMAGANYCH WARUNKÓW PRZY ŚWIADCZENIACH ZDROWOTNYCH DEDYKOWANYCH CHOROBOM ZAKAŹNYM W KONTEKŚCIE PANDEMII COVID-19 - ZAKUP PIERWSZEGO WYPOSAŻENIA"

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce realizuje Zadanie obejmujące zakup wyposażenia pozwalającego na prawidłowe uruchomienie i funkcjonowanie Oddziału Obserwacyjno - Zakaźnego.

Planowana wartość realizowanego  Zadania wynosi 290.718,69 zł

Dotacja ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego 287.811,50 zł

Wkład własny Dotowanego  2.907,19 zł

Realizacja zadania ma na celu poszerzenie spektrum świadczeń medycznych w zakresie chorób zakaźnych. W ramach zadania zostaną zakupione m.in. meble, parawany, rolki do przekładania pacjentów, lampy zabiegowe itp. Wymieniony sprzęt umożliwi prawidłowe uruchomienie i funkcjonowanie Oddziału. Wprowadzenie nowych technologii może pomóc w zwiększeniu efektywności ekonomicznej.

Opublikowano: 08 marca 2024 r.

Autor: Piotr Zaorski

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2024, 07:15