Zadanie pn. : "Wsparcie Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce w zakresie konsolidacji funkcjonującego Oddziału Kardiologii Interwencyjnej poprzez roboty budowlane i doposażenie w sprzęt medyczny dedykowany chorobom układu krążenia".

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce w ramach zawartej umowy dotacyjnej realizuje zadanie pn.: "Wsparcie Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce w zakresie konsolidacji funkcjonującego Oddziału Kardiologii Interwencyjnej poprzez roboty budowlane i doposażenie w sprzęt medyczny dedykowany chorobom układu krążenia".

Zakres Zadania realizowanego w latach 2023-2024 obejmuje zakup specjalistycznej aparatury medycznej na potrzeby Oddziału Kardiologii Interwencyjnej wraz z przebudową, dobudowaniem na patio między budynkami - Sali Zabiegowej Pracowni Hemodynamicznej wraz z zapleczem oraz wykonaniem zewnętrznej windy szpitalnej do transportu pacjentów, w celu połączenia oddziału Kardiologii Interwencyjnej ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym. Roboty budowlano-montażowe (przeprowadzone w formule "zaprojektuj i wybuduj") zostaną wykonane na Parterze Blok A strona prawa, w części Parteru Blok E oraz na patio między budynkami A, C i H.

Ponadto w ramach Zadania zostaną pokryte koszty usługi pełnienia nadzoru inwestorskiego.

Wartość  realizowanej inwestycji : 18.215.092,31
Dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego : 18.032.941,37
Wkład własny Dotowanego: 182.150,94

Opublikowano: 07 lipca 2023 r.

Autor: Piotr Zaorski

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2024, 11:51