Dotacja Celowa PN.: "ZAKUP ZESTAWU DO TREPANACJI I KRANIOTOMII NA BLOK OPERACYJNY W MAZOWIECKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. DR JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE"

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce zrealizował dotację celową wynikającą z Umowy zawartej przez Województwo Mazowieckie z Powiatem Ostrołęckim. Dotacja obejmowała zakup, dostawę i montaż specjalistycznej aparatury medycznej umożliwiającej prawidłowe funkcjonowanie naszej placówki. Wprowadzenie nowych ultranowoczesnych technologii, jakże ważnych przy wykonywaniu zabiegów neurochirurgicznych oraz urazowych na Bloku Operacyjnym znacznie przyczyniło się do poszerzenia spektrum świadczeń medycznych MSS w Ostrołęce. Zakres rzeczowy dotacji zrealizowany został w roku 2023.

Całkowita wartość zrealizowanego Zadania wyniosła  180.013,66 zł

Łączna kwota przyznanej dotacji (wynikająca z Umowy) 178.213,52 zł

Wkład własny Dotowanego 1.800,14 zł

Opublikowano: 01 września 2023 r.

Autor: Ewelina Eliasz

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2024, 08:18