ZADANIE PN.:,,OPRACOWANIE PROGRAMÓW FUNKCJONALNO-UŻYTKOWYCH NA POTRZEBY ZADAŃ INWESTYCYJNYCH PLANOWANYCH DO REALIZACJI NA TERENIE MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. DR. JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE''

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce w ramach przyznanego dofinansowania zrealizował przedsięwzięcie obejmujące opracowanie programów Funkcjonalno-Użytkowych na potrzeby przyszłych zadań inwestycyjnych planowanych do realizacji w budynku A, B i H Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce.

Całkowita wartość zrealizowanego Zadania  212 789,00 zł

Dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości  210 661,11 zł (99%)

Zakres rzeczowy Zadania realizowany w roku 2022:

1. Opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla:

1.1.Oddziału Kardiologii Interwencyjnej;

1.2.Oddziału Neurologicznego;

1.3.Oddziału Chorób Wewnętrznych;

1.4.Apteki Szpitalnej;

1.5.Modernizacja części głównych ciągów pieszych (korytarzy) szpitalnych z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz z wymianą windy w budynku B;

1.6 Budowa lądowiska dla śmigłowców ratunkowych oraz zakup, dostawa i montaż urządzeń dźwigowych.

Opublikowano: 01 września 2023 r.

Autor: Ewelina Eliasz

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2024, 11:43