Zadanie pn. "Zakup łóżek wielofunkcyjnych i materacy przeciwodleżynowych".

Realizacja Zadania odbywała się w okresie od 15.05.2018 r. do 31.12.2018 r.

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce zrealizował zadanie pod nazwą "Zakup łóżek wielofunkcyjnych i materacy przeciwodleżynowych"

Całkowita wartość Zadania wyniosła 1.018.947,60 zł w tym:

- dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego wyniosła (99%) 1.008.758,12 zł.

- środki pochodzące z budżetu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce wyniosły (1%) 10.189,48 zł.

Zadanie polegało na zakupie łóżek wielofunkcyjnych i materacy przeciwodleżynowych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Łóżka szpitalne to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia szpitala. Mają duży wpływ na przebieg rekonwalescencji oraz ogólne samopoczucie chorego. Zakupione łóżka wielofunkcyjne cechuje m.in. ruchome leże, duży udźwig oraz mocna i stabilna konstrukcja, co korzystnie wpływa na proces leczenia pacjenta oraz ułatwia pracę personelowi medycznemu, zwłaszcza w takich oddziałach jak OIOM. Materace przeciwodleżynowe są ważnym uzupełnieniem łóżka pacjenta, którego choroba unieruchomiła w łóżku. Zakup nowych łóżek oraz materacy przeciwodleżynowych podniósł komfort pobytu pacjentów w szpitalu, a także poprawił jakość świadczonych usług w naszym szpitalu.

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019, 11:51