ZADANIE PN.: "ZAKUP ZMYWARKI DO NACZYŃ DLA ZAKŁADU ŻYWIENIA W MAZOWIECKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. DR. JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE" realizowane w 2024 roku.

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce zrealizował Zadanie obejmujące zakup, dostawę i montaż zmywarki do naczyń dla Zakładu Żywienia MSS w Ostrołęce.

Całkowita wartość zrealizowanego  Zadania wyniosła  744.150,00 zł

Dotacja ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego 736.708,50  (99%)

Wkład własny Dotowanego  7.441,50  (1%)

Zakup wysoce wydajnego nowego sprzętu  pozwolił na kontynuowanie działalności na odpowiednim poziomie spełniając przy tym wszystkie przepisy sanitarne dla Zakładów Żywienia Zbiorowego, w których  priorytetem jest nie tylko jakość, ale i szybkość mycia naczyń.

Rozwiązanie konstrukcyjne umożliwia rozbudowanie o kolejne moduły, dzięki czemu możemy dostosować zmywarkę do potrzeb lokalu. Wysoka wydajność mycia w krótkim czasie sprawia, że zmywarka jest bardzo ekonomiczna, co pozwoli na zniwelowanie kosztów eksploatacyjnych oraz kosztów generowanych poprzez naprawy, które były niewspółmiernie wysokie w stosunku do wartości poprzedniego wyeksploatowanego urządzenia.

Opublikowano: 20 lutego 2024 r.

Autor: Ewelina Eliasz

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2024, 10:18