ZADANIE PN.: ,,PRZEBUDOWA I ADAPTACJA CZĘŚCI POMIESZCZEŃ APTEKI SZPITALNEJ NA POTRZEBY PRACOWNI LEKÓW JAŁOWYCH W MAZOWIECKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. DR. JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE - ETAP I DOKUMENTACJA PROJEKTOWA'' realizowane w 2024 roku.

Zakres Zadania zrealizowanego przez Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce obejmował opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na potrzeby przebudowy i adaptacji części pomieszczeń Apteki Szpitalnej na parterze budynku B Szpitala na Pracownię Leków Jałowych. Ponadto w ramach Zadania zostały sfinansowane koszty opracowania koreferatu do dokumentacji projektowo - kosztorysowej.

Zakres rzeczowy Zadania realizowany w roku 2024:

1. Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej.

2. Opracowanie koreferatu do dokumentacji projektowo - kosztorysowej

Całkowita wartość zrealizowanego  Zadania wyniosła  370.599,00 zł

Dotacja ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego 366.893,01 zł  (99%)

Wkład własny Dotowanego  3.705,99 zł (1%)

Opublikowano: 24 kwietnia 2024 r.

Autor: Piotr Zaorski

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2024, 12:45