Projekt pn.: ,,Wsparcie Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce w zakresie dostosowania Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego do wymaganych warunków przy świadczeniach zdrowotnych dedykowanych chorobom zakaźnym w kontekście pandemii Covid-19"

W związku z zapotrzebowaniem na zakup, dostawę, montaż sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego w ramach realizacji ww. Projektu w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce , 26.09.2023 r. została zawarta umowa na wykonanie zamówienia z firmą Medtronic Poland Sp. z o.o., ul Polna 11, 00-633 Warszawa

Mechanizm umożliwiający sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach sygnalizator.pois@szpital.ostroleka.pl

Opublikowano: 26 września 2023 r.

Autor: Ewelina Eliasz

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2023, 09:50