Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu

Kierownik

mgr Anna Nasierowska

Pielęgniarka koordynująca i nadzorująca pracę innych pielęgniarek mgr Agnieszka Białobrzeska

Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu. W strukturze ośrodka funkcjonuje stacjonarny, całodobowy Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu oraz Poradnia Leczenia Uzależnień.
Al. Jana Pawła II 120A

Oddział istnieje od roku 2004. Ilość miejsc 25. Przyjmujemy osoby dorosłe uzależnione od alkoholu i innych środków psychoaktywnych (uzależnienie mieszane). Oddział jest koedukacyjny. Najmłodszy pacjent miał 18 lat, najstarszy powyżej 60.

Oferujemy dobry, profesjonalny program leczenia. W ramach programu pacjenci korzystają z:

• psychoterapii indywidualnej,
  • psychoterapii grupowej,
  • sesji rodzinnych,
  • mitingów AA,
  • specjalistycznej opieki medycznej.

Każdy z pacjentów ma swojego terapeutę, który monitoruje przebieg leczenia. Oddział ma świetne warunki socjalne, pokoje 2 osobowe z odrębnymi łazienkami w każdym pokoju. Na oddziale panuje atmosfera zaufania między pracownikami a pacjentami. Więcej informacji na stronie www.uzaleznienia.ostroleka.pl.

tel. (29) 765-18-17

Oddział