Lekarz (młodszy asystent) w Oddziale Chirurgii Ogólnej im. dr. J. Olszewskiego

Praca w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Ostrołęce  im. dr. J. Psarskiego

Ostrołęka, dnia 06.10.2022r.

MSS-NPP-PPO-110/101/22/KP

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce informuje  o możliwości zatrudnienia na stanowisku:

-   lekarz (młodszy asystent) w Oddziale Chirurgii Ogólnej im. dr. J. Olszewskiego :

·         wymagane wykształcenie - wyższe z tytułem zawodowym lekarz;

·         staż pracy  -  po stażu dyplomowym;

·         umiejętności - mile widziane;

·         dodatkowe kwalifikacje -  mile widziane;

- wymagane dokumenty wraz z ofertą:

a) list motywacyjny,

b) CV,

c) dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe tj. dyplom ukończenia szkoły, prawo wykonywania zawodu, kursy  kwalifikacyjne,

d) zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji wg. załączonego wzoru.

oferta ważna do czasu pozyskania pracownika

Opublikowano: 07 października 2022 r.

Autor: Karolina Piekarska

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2022, 11:28