Starszy asystent lekarz w Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu

w Ostrołęce  im. dr. J. Psarskiego

Ostrołęka, dnia 13.01.2021r.

MSS-NPP-PPO-110/7/21/KP

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce informuje o możliwości zatrudnienia na stanowisku :

- starszy asystent lekarz w Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu :

·          wymagane wykształcenie - wyższe z tytułem zawodowym lekarz oraz specjalizacją z psychiatrii;

·         staż pracy  -  minimum 7 lat;

·         umiejętności - interpersonalne nawiązywanie kontaktów, praca w zespole terapeutycznym, jak również z pacjentem    uzależnionym;

·         dodatkowe kwalifikacje - obsługa komputera;

- wymagane dokumenty wraz z ofertą:

a) list motywacyjny,

b) CV,

c) dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe tj. dyplom ukończenia szkoły, prawo wykonywania zawodu, kursy  kwalifikacyjne,

d) zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji wg. załączonego wzoru.

oferta ważna do czasu pozyskania pracownika

Opublikowano: 13 stycznia 2021 r.

Autor: Karolina Piekarska

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2021, 11:35