Zadanie pn "Zakup sprzętu komputerowego wraz z niezbędnym oprogramowaniem i wyposażeniem w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce"

Realizacja zadania odbywała się w okresie od 31.07.2017r. do 31.12.2017r.

Inwestycja została zrealizowana przy pomocy dotacji celowej z budżetu województwa mazowieckiego

Całkowita wartość Zadania wyniosła 2.432.225,37 zł w tym:- dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego wyniosła (99%) 2.407.903,12 zł

- środki pochodzące z budżetu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce wyniosły (1%) 24.322,25 zł

Zadanie polegało na wyposażeniu naszego Szpitala w nowoczesne zestawy komputerowe, w skład których wchodzą: komputery (procesor, pamięć RAM, dysk twardy, Windows), pakiet biurowy, monitory, klawiatury, myszy bezprzewodowe, czytniki kart mikroprocesorowych, Switche, laptopy, drukarki. Nowe komputery posiadają wielordzeniowe procesory typu Intel.

Inwestycja współgra z planowanymi udogodnieniami dla pacjenta, odnośnie wprowadzania elektronicznych recept i elektronicznej dokumentacji medycznej. Czytnik kart mikroprocesorowych posiada indywidualny numer UID, dzięki temu jest bezpiecznym elementem każdego systemu wykorzystującego szyfrowanie danych. Ponadto, zwiększyła się ochrona danych osobowych oraz innych informacji.

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019, 11:53