Zadanie pn. "Remont kolumn chirurgicznych na Bloku Operacyjnym"

Realizacja Zadania odbywała się w okresie od 30.10.2018 r. do 31.12.2018 r.

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce zrealizował zadanie pod nazwą "Remont kolumn chirurgicznych na Bloku Operacyjnym".

Całkowita wartość Zadania wyniosła 83.640,00 zł w tym:

- dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego (99%) wyniosła 82.803,60 zł

- środki pochodzące z budżetu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce (1%) wyniosły 836,40 zł.

Zadanie polegało na kapitalnym remoncie 8 kolumn chirurgicznych na Bloku Operacyjnym. Kolumny wykorzystywane są podczas zabiegów operacyjnych, a także integrują w sobie wszystkie dostarczane z różnych źródeł media niezbędne dla właściwego wykonania zabiegów. W ramach zadania została wymieniona instalacja: gazów medycznych, pneumatyczna, elektryczna oraz wykonana została weryfikacja gniazd zasilających gazy medyczne wraz z wymianą uszczelnień. Dzięki remontowi kolumn chirurgicznych na Bloku Operacyjnym została utrzymana dostępność do usług medycznych a także zachowana została ciągłość pracy Bloku Operacyjnego, co pozwoliło na sprawną realizację świadczeń medycznych i wykonanie kontraktu z NFZ.

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019, 11:50