ZADANIE PN.: ,,ZAKUP REZONANSU MAGNETYCZNEGO WRAZ Z ADAPTACJĄ POMIESZCZEŃ DLA MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. DR. JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE''

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce zrealizował Zadanie pod nazwą :,,Zakup rezonansu magnetycznego wraz z adaptacją pomieszczeń dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce''.

Całkowita wartość zrealizowanego  Zadania wyniosła:  8.536.114,99 zł

Dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości: 8.450.753,84 zł

Zakres rzeczowy zrealizowanego Zadania obejmował:

• NADZÓR INWESTORSKI
  • ZAKUP, DOSTAWA I MONTAŻ REZONANSU MAGNETYCZNEGO Z WYPOSAŻENIEM I OPROGRAMOWANIEM
  • ROBOTY BUDOWLANO-MONTAŻOWE WRAZ Z DOKUMENTACJĄ PROJEKTOWĄ

Zakupiony rezonans magnetyczny z wyposażeniem i oprogramowaniem posiadający innowacyjną technikę wykonywania badań umożliwi na pełne monitorowanie przebiegu procesu leczenia pacjentów Pracowni Rezonansu Magnetycznego w naszej placówce.

Opublikowano: 13 lipca 2022 r.

Autor: Piotr Zaorski

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2023, 15:07