Zadanie pn "Modernizacja szaf automatyki wentylacji w budynkach B, E"

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce zrealizował zadanie pod nazwą
"Modernizacja szaf automatyki wentylacji w budynkach B, E"

Realizacja zadania odbywała się w okresie od 31.07.2017r. do 31.12.2017r.

Całkowita wartość Zadania wyniosła 477.404,74 zł w tym:- dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego wyniosła (99%) 450.000,00 zł

- środki pochodzące z budżetu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce wyniosły (1%) 27.404,74 zł

Zakres zadania obejmował modernizację 7 szt. Szaf automatyki obsługujących centrale wentylacyjne w budynku B i E. Zadanie polegało na wymianie przestarzałych sterowników wraz z modułami rozszerzeń, aktualizacji oprogramowania i wykonaniu systemu monitoringu BMS modernizowanych central.

Zmodernizowane sterowniki zapewniajš komfort i bezpieczeństwo pracy personelu. Zachowana jest ciągłość usług medycznych dla pacjenta, a zwłaszcza dla Bloku Operacyjnego, Apteki oraz Centralnej Sterylizatorni. Wpływają na poprawę świadczonych usług w naszym Szpitalu, ponieważ wentylacja mechaniczna dostarcza duże ilości świeżego powietrza jednocześnie odprowadzając z pomieszczeń zużyte i zawilgocone powietrze, a tym samym pacjenci nie zostaną narażeni na rozprzestrzenianie się wirusów i zakażeń przenoszonych drogą kropelkową.

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019, 11:54