Zadanie pn. "Zakup aparatu USG z nawigacją do śledzenia igły i identyfikacji naczyń dla Mazowieckiego Szpitala specjalistycznego w Ostrołęce"

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce zrealizował Zadanie pod nazwą: "Zakup aparatu USG z nawigacją do śledzenia igły i identyfikacji naczyń  dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce".

Całkowita wartość zrealizowanego  Zadania wyniosła 123.999,99 zł.

• dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 122.759,99 (99%)
  • środki pochodzące z budżetu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce wyniosły 1.240,00   (1%)

Zakres rzeczowy zrealizowanego Zadania obejmował:

zakup aparatu USG z nawigacją do śledzenia igły i identyfikacji naczyń dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, zapewnił lekarzom kompletne rozwiązanie dla oceny klinicznej pacjenta.

Na Oddziale Anestezjologicznym - kompaktowy ekran dotykowy oraz zaawansowane funkcje sprawiają, że TE7 jest idealnym systemem do znieczulenia pod kontrolą USG i śródoperacyjnego monitorowania serca.

Natomiast w Intensywnej opiece medycznej - TE7 oferuje szybką ocenę czynności serca i badania jamy brzusznej przy łóżku pacjenta. Kompaktowa konstrukcja, doskonała jakość obrazu i inne zaawansowane funkcje sprawiają, że TE7 jest doskonałym rozwiązaniem do pracy w środowisku Oddziału Intensywnej Terapii.

Opublikowano: 02 stycznia 2020 r.

Autor: Piotr Zaorski

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2020, 12:00