ZADANIE PN. ,, ZAKUP STACJONARNEGO APARATU RENTGENOWSKIEGO DLA MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO im. dr. JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE''

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce zrealizował Zadanie pod nazwą :,,Zakup stacjonarnego aparatu rentgenowskiego dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce''.

Całkowita wartość zrealizowanego  Zadania wyniosła 1 051 332,36 zł

-  dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego

-  dofinansowanie ze środków Fundacji ORLEN

Zakres rzeczowy zrealizowanego Zadania obejmował:

zakup stacjonarnego aparatu rentgenowskiego Optima XR646HD z zawieszeniem sufitowym oraz wyposażeniem opartym o najnowszą technologię FlashPad HD, który umożliwia wykonywanie zdjęć rentgenowskich o niskim poziomie dawki co w przypadku pogorszenia stanu pacjenta zarażonego COVID-19 zmniejszy ekspansję promieniowania. Wszystkie podzespoły systemu zapewniają bezkompromisową przejrzystość obrazowania co ma bezpośredni wpływ na dokładne rozpoznanie struktury tkanek miękkich zaatakowanych wirusem.

Opublikowano: 30 lipca 2020 r.

Autor: Krzysztof Groszyk

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2020, 13:27