ZADANIE PN.:,, ZAKUP ZASILACZA UPS DLA MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO im. dr. JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE''

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce zrealizował Zadanie pod nazwą : ,, Zakup zasilacza UPS dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce''.

Całkowita wartość zrealizowanego  Zadania wyniosła 159.777,00 zł

- dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 158.179,23 zł  (99%)

- środki pochodzące z budżetu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce  wyniosły 1.597,77 zł   (1%)

Zakres rzeczowy zrealizowanego Zadania obejmował zakup, dostawę i montaż zasilacza UPS, gwarantującego bezprzerwowe zasilanie w energię elektryczną aparatu rentgenowskiego z ramieniem C.

Opublikowano: 13 maja 2022 r.

Autor: Piotr Zaorski

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2022, 15:26