Aktualności

Informujemy, że występują przejściowe, niezależne od naszego Szpitala, kłopoty z obsługą e-skierowań.

Za utrudnienia przepraszamy

Dyrekcja Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce informuje, że w związku z poprawiającą się sytuacją epidemiologiczną a także znoszeniem obowiązujących obostrzeń, przyjmowanie osób na praktyki studenckie i zawodowe zostaje wznowione od dnia 06.05.2021r.

Dyrekcja Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce  informuje, że w związku z ogłoszonym przez Ministra Zdrowia przedłużeniem obostrzeń w całym kraju wydłuża się okres zawieszenia przyjmowania osób do Szpitala na praktyki studenckie i zawodowe do czasu odwołania.

Dyrekcja Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce  informuje, że w związku z ogłoszonym przez Ministra Zdrowia przedłużeniem obostrzeń w całym kraju wydłuża się okres zawieszenia przyjmowania osób do Szpitala na praktyki studenckie i zawodowe do 18.04.2021r.

Dyrekcja Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego

im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce informuje

o wznowieniu porodów rodzinnych

od dnia 31 maja 2021 r.

Dyrekcja Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce  informuje, że w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną i wzrostem liczby zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz ogłoszonymi przez Ministra Zdrowia obostrzeniami w całym kraju, na okres od 19.03.2021r. do 09.04.2021r. wstrzymuje się przyjmowanie osób do Szpitala na praktyki studenckie i zawodowe.                                                                                                                             

Ponowne przyjęcie studentów na praktyki po 09.04.2021r. będzie uzależnione od sytuacji dotyczącej liczby zakażeń i ogłaszanych przez Ministra Zdrowia komunikatów.