Aktualności

Osoby zaszczepione pierwszą dawką szczepionki przeciwko COVID-19 proszone są o zgłaszanie się dziś i jutro (21 i 22 stycznia 2021 r.) celem podania drugiej dawki szczepionki.

 Szczepienia odbywać będą się, tak jak poprzednio, w Poradni Chorób Zakaźnych w godz. 10.00-16.00.

 

Z poważaniem,

Maria Kapuśniak, koordynator ds. szczepień w MSS im. dr. J. Psarskiego w Ostrołęce, Szpitala Węzłowego

Od soboty 16 stycznia 2021 r. wstrzymane zostają dostawy szczepionki do Punktu Szczepień w Szpitalu Węzłowym w Ostrołęce. W najbliższym tygodniu (od 19.01.2021 r.) będą dostarczane szczepionki dla osób zaszczepionych pierwszą dawką. Osoby te, zgodnie z zaleceniami producenta szczepionki, otrzymają drugą dawkę po 21 dniach licząc od daty pierwszej dawki.

Osoby należące do grupy zero, które wyraziły chęć zaszczepienia się, a u których nie rozpoczęto jeszcze szczepień, zostaną zaszczepione w późniejszym terminie, po wznowieniu dostaw szczepionki. Osoby te proszone są o telefoniczne uzgadnianie terminów szczepień po wznowieniu dostaw szczepionek (tel. 29 765-17-30 od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-15.30).

Z poważaniem,

Maria Kapuśniak, koordynator ds. szczepień w MSS im Dr J. Psarskiego w Ostrołęce Szpitala Węzłowego

Dyrekcja Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. Dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce informuje, że w ramach realizacji narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, szpital w Ostrołęce został wyznaczony jako szpital węzłowy - punkt szczepień przeciwko COVID-19. Termin zgłaszania personelu podmiotów leczniczych wydłużono do dnia 28 grudnia 2020 r. Osoby, które nie skorzystały z tej możliwości mogą zaszczepić się na zasadach ogólnych.

W związku z pandemią i związanymi z nią brakiem odwiedzin w naszej placówce, dyrekcja MSS w Ostrołęce wyznacza godziny dostarczania paczek przez rodziny dla pacjentów przebywających w oddziałach ostrołęckiego szpitala.

03

grudnia

2020

Szpital w Ostrołęce ze wsparciem Caritas Polska i PSE 

Respirator transportowy Para Pac Plus o wartości ponad 30 tys. zł został przekazany do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce w ramach akcji
#WdzięczniMedykom prowadzonej przez Caritas Polska. Było to możliwe dzięki wsparciu inicjatywy największej organizacji dobroczynnej w kraju przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.