Informacja - 8 edycja Ogólnopolskiego Konkursu i Programu certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej

Informujemy o kolejnym ważnym wyróżnieniu jakie otrzymał nasz Szpital.

W dniu 19 grudnia 2022 r. podczas uroczystej Gali Finałowej 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce otrzymał Certyfikat "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia".

Certyfikat został przyznany na podstawie oceny dokonanej przez Ekspertów Programu (naukowcy reprezentujący wybrane polskie uczelnie).

Konkurs "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" promuje najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej i branżach pokrewnych, np. farmaceutycznej, turystycznej czy SPA. Certyfikaty jakości przyznawane w ramach Konkursu otrzymują m.in. szpitale, przychodnie, praktyki lekarskie, firmy medyczne, laboratoria, stacje pogotowia ratunkowego, gabinety medycyny estetycznej itp. Nagradzane są podmioty wyróżniające się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania i troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami lub klientami.

Opublikowano: 12 stycznia 2023 r.

Autor: Krzysztof Sobolewski

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2023, 14:15