Podziękowanie od Samorządu Województwa Mazowieckiego

W imieniu Samorządu Województwa Mazowieckiego dziękujemy Państwu za życzliwość i szlachetny gest, który jest wyrazem Państwa odpowiedzialności, empatii i pięknej potrzeby niesienia bezinteresownej pomocy.

Czas pandemii to czas próby dla nas wszystkich - pacjentów, personelu medycznego, samorządów, rządu, ale i obywateli. Niemal z dnia na dzień musieliśmy podjąć olbrzymi trud przygotowania naszych placówek na walkę z koronawirusem i doposażenia ich w niezbędny sprzęt i środki ochrony. Każdy wykorzystywał dostępne mu narzędzia i możliwości. Olbrzymim wsparciem okazały się środki unijne. Dzięki nim uruchomiliśmy na Mazowszu projekty o wartości ponad 300 mln zł.

Jednak mazowieckie szpitale i pogotowia mogły również liczyć na wielką i bezinteresowną pomoc Darczyńców. Dziesiątki firm, stowarzyszeń, instytucji, ale i osób prywatnych w tym trudnym czasie pokazało, co znaczy solidarność, odpowiedzialność i po prostu - wielkie serce. Wśród tych ludzi dobrej woli, są również Państwo, za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy.

Ponieważ jestem pewien, że dobro, które dajemy, zatacza koło i wcześniej czy później do nas wraca - życzymy, aby wróciło do Państwa jak najszybciej.

 

Galeria zdjęć:


Opublikowano: 27 maja 2020 r.

Autor: Marta Kowalczyk

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2020, 10:12