• Konkurs ofert nr 28/2018

Przedmiot konkursu obejmuje udzielanie świadczeń zdrowotnych i Kierowanie Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej.

• Ogłoszenie przetargu na sprzedaż aparatu Litotryptor

Pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż aparatu Litotryptor EL-27 EKL Compact.

• Ogłoszenie o wynajmie lokali

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na wynejem lokali.

• Ogłoszenie przetargu na sprzedaż szaf lekarskich oraz regału metalowego

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. J. Psarskiego w Ostrołęce ogłasza pisemny przetarg

Nieograniczony na sprzedaż:

- szafy lekarskie używane jednodrzwiowe – 7 szt.

- szafy lekarskie używane dwudrzwiowe – 5 szt.

- regał metalowy używany – 1 szt

• Konkurs ofert nr 58/2017

Przedmiot konkursu obejmuje udzielanie świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

• Konkurs ofert nr 57/2017

Przedmiot konkursu obejmuje udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii (sala Bloku OperacyjnegoOddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej im. dr. Zygmunta Moczydłowskiego.

• Konkurs ofert nr 56/2017

Przedmiot konkursu obejmuje udzielanie świadczeń z zakresu w Poradni Onkologicznej i w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym

• Konkurs ofert nr 55/2017

Przedmiot konkursu obejmuje pełnienie dyżurów medycznych w Oddziale Kardiologii Interwencyjnej - części łóżkowej.

• Konkurs ofert nr 54/2017

• Konkurs ofert nr 53/2017