• Konkurs ofert nr 58/2017

Przedmiot konkursu obejmuje udzielanie świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

• Konkurs ofert nr 57/2017

Przedmiot konkursu obejmuje udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii (sala Bloku OperacyjnegoOddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej im. dr. Zygmunta Moczydłowskiego.

• Konkurs ofert nr 56/2017

Przedmiot konkursu obejmuje udzielanie świadczeń z zakresu w Poradni Onkologicznej i w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym

• Konkurs ofert nr 55/2017

Przedmiot konkursu obejmuje pełnienie dyżurów medycznych w Oddziale Kardiologii Interwencyjnej - części łóżkowej.

• Konkurs ofert nr 54/2017

• Konkurs ofert nr 53/2017

• Konkurs ofert nr 52/2017

Przedmiot konkursu obejmuje udzielanie świadczeń zdrowotnych i kierowanie Oddziałem Neonatologicznym.

• Konkurs ofert nr 51/2017

Przedmiot konkursu obejmuje udzielanie świadczeń zdrowotnych - kierowanie Oddziałem Chirurgii Ogólnej im.dr.Jerzego Olszewskiego i Pododdziałami Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Naczyniowej.

• Konkurs ofert nr 50/2017

Przedmiot konkursu obejmuje udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu Chirurgii Ogólnej.

• Konkurs ofert 49/2017

Przedmiot konkursu obejmuje udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii z funkcją Kierownika Oddziału.