Obwieszczenie Ministra Zdrowia z dnia 26 października 2018 r.

dodał: Administrator (2018-11-06)
zmodyfikował: Administrator (2018-11-06)

Obwieszczenie Ministra Zdrowia z dnia 26 października 2018 r. w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych na 1 listopada 2018 r.
Sprostowanie błędu w obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych
Informujemy, że nastąpiła korekta błędnych wartości omyłkowo zawartych w  obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych zawartych w załączniku B oraz w załączniku C.
W pozycjach 25, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 załącznika B oraz w pozycji 13 załącznika C zmianie uległy ceny hurtowe oraz kwoty limitów. W związku powyższym zmianie uległ też plik pn. „Podstawy limitu programy i chemia”.

Poprawne wartości są określone w załącznikach do obwieszczenia.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności (31.10.2018)

1. Załącznik do obwieszczenia  - plik:PDF
2. Załącznik do obwieszczenia  - plik:XLSX